Regulamin
Data aktualizacji: 13.11.2023.
Sprzedaż produktów elektronicznych pod adresem http://kurskorektytekstu.pl realizuje Ewa Popielarz, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą: Ewa Popielarz Edytorstwo & Copywriting, z siedzibą w Niepołomicach (32-005), ul. Pociągów Pancernych 16. Sprzedawca jest wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej i posługuje się numerem NIP 5170174262, REGON 365127574.
Kontakt ze sklepem internetowym możliwy jest pod adresem siedziby wskazanym powyżej, pod adresem e-mail kontakt@kurskorektytekstu.pl oraz pod numerem telefonu 609022240.
§ 1
Definicje
Na potrzeby niniejszego regulaminu przyjmuje się następujące znaczenie poniższych pojęć:
- Kupujący – osoba fizyczna, osoba prawna lub ułomna osoba prawna,
- Kodeks cywilny – ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U.1964.16.93),
- Konsument – osoba fizyczna, dokonująca zakupów na Stronie w zakresie niezwiązanym bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową (zgodnie z treścią art. 221 Kodeksu cywilnego),
- Regulamin – niniejszy regulamin, dostępny pod adresem http://kurskorektytekstu.pl/regulamin,
- Strona – sklep internetowy działający pod adresem http:// kurskorektytekstu.pl,
- Sprzedawca – Ewa Popielarz, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą: Ewa Popielarz Edytorstwo & Copywriting, z siedzibą w Niepołomicach (32-005), ul. Pociągów Pancernych 16. Sprzedawca jest wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej i posługuje się numerem NIP 5170174262.
- Subskrypcja – indywidualny dostęp Kupującego do treści i/lub usług cyfrowych oraz innych funkcjonalności wskazanych w opisie Subskrypcji (np. dostęp do forum), przyznany na określony czas, zgodnie z umową. Opisem Subskrypcji oraz ceny brutto są dostępne na Stronie przy prezentowanej Subskrypcji.
§ 2
Postanowienia wstępne
- Za pośrednictwem Strony Sprzedawca prowadzi sprzedaż detaliczną, świadcząc jednocześnie na rzecz Kupujących usługi drogą elektroniczną. Za pośrednictwem Strony Kupujący może dokonać zakupu produktów uwidocznionych na Stronie.
- Regulamin określa zasady i warunki korzystania ze Strony, a także prawa i obowiązki Sprzedawcy i Kupujących.
- Do korzystania ze Strony, w tym w szczególności do dokonania zakupu na Stronie, nie jest konieczne spełnienie szczególnych warunków technicznych przez komputer lub inne urządzenie Kupującego. Wystarczające są:
- dostęp do Internetu,
- standardowy system operacyjny,
- standardowa przeglądarka internetowa,
- posiadanie aktywnego adresu e-mail.
- Kupujący nie może dokonać zakupu na Stronie anonimowo ani pod pseudonimem.
- Wszystkie ceny produktów podane na Stronie są cenami brutto.
- W każdym przypadku informowania o obniżeniu cen produktów Sprzedawca obok informacji o obniżonej cenie zamieszcza również informację o najniższej cenie produktu, która obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki. Jeżeli dany produkt jest oferowany do sprzedaży w okresie krótszym niż 30 dni, obok informacji o obniżonej cenie Sprzedawca zamieszcza również informację o najniższej cenie produktu, która obowiązywała w okresie od dnia rozpoczęcia oferowania tego produktu do sprzedaży do dnia wprowadzenia obniżki.
§ 3
Usługi świadczone drogą elektroniczną
- Za pośrednictwem Strony Sprzedawca świadczy na rzecz Kupującego usługi drogą elektroniczną.
- Podstawową usługą świadczoną drogą elektroniczną na rzecz Kupującego przez Sprzedawcę jest umożliwienie Kupującemu złożenia zamówienia na Stronie. Do złożenia zamówienia konieczne jest założenie konta na Stronie.
- Sprzedawca świadczy na rzecz Kupującego również usługę drogą elektroniczną polegającą na założeniu i utrzymywaniu konta na Stronie. Na koncie przechowywane są dane Kupującego oraz historia złożonych przez niego zamówień na Stronie. Kupujący loguje się do Konta z wykorzystaniem swojego adresu e-mail oraz zdefiniowanego przez siebie hasła.
- Założenie konta na Stronie odbywa się poprzez wypełnienie i przesłanie, za pomocą automatycznego mechanizmu Strony, formularza rejestracyjnego. Z chwilą przesłania formularza rejestracyjnego między Kupującym a Sprzedawcą zawierana jest umowa o prowadzenie konta na Stronie. Umowa zawierana jest na czas nieokreślony, a Kupujący może tę umowę wypowiedzieć ze skutkiem natychmiastowym w każdej chwili, usuwając konto.
- Usługi świadczone są drogą elektroniczną na rzecz Kupującego nieodpłatnie. Odpłatne są natomiast umowy sprzedaży zawierane za pośrednictwem Strony.
§ 4
Subskrypcja
- Subskrypcje dostępne na Stronie dotyczą treści związanych z poprawnością językową i rozwijaniem kompetencji w zakresie pracy z tekstem.
- W ramach Umowy zawartej zgodnie z postanowieniami tego Regulaminu Sprzedawca udostępnia Kupującemu Subskrypcję zgodnie z zamówieniem Kupującego.
- Realizacja zamówienia polega na dostarczeniu przez Sprzedawcę Kupującemu danych umożliwiających dostęp do treści zgodnych z zamówieniem Kupującego. Dane dostępowe (adres e-mail oraz hasło do konta na Stronie) przesyłane są na adres e-mail wskazany podczas składania zamówienia, chyba że Kupujący jest już zarejestrowany na Stronie – wówczas dane dostępowe nie ulegają zmianie.
- Ceny Subskrypcji prezentowane są Kupującemu na Stronie oraz
w trakcie składania zamówienia. Wszystkie ceny podane na Stronie są cenami brutto. - Dostęp do zawartości Subskrypcji zostanie przyznany Kupującemu niezwłocznie po zawarciu Umowy, o ile nie wskazano inaczej w opisie Subskrypcji.
- Dostęp do zawartości Subskrypcji jest wskazany w miesiącach
(przy czym Sprzedawca przez miesiąc rozumie okres 30 dni) lub jako dostęp roczny (365 dni), liczony od momentu przesłania Kupującemu wiadomości e-mail potwierdzającej zakup Subskrypcji. - W ramach Subskrypcji Kupujący uzyskuje dostęp do materiałów, które będą udostępniane cyklicznie w czasie trwania Subskrypcji według harmonogramu dostępnego na stronie Subskrypcji.
- Sprzedawca wskazuje na stronie Subskrypcji, jakie materiały są dostępne w jej ramach. Sprzedawca zastrzega sobie możliwość usunięcia wybranych treści w dowolnym momencie trwania Subskrypcji. O zamiarze usunięcia udostępnionych materiałów Sprzedawca poinformuje Kupującego i zapewni mu możliwość dostępu do nich w terminie co najmniej 14 dni, aby Kupujący miał możliwość się z nimi zapoznać.
- Umowa może mieć charakter autoodnawialny, co oznacza, że po upływie okresu trwania Subskrypcji zawierana jest automatycznie kolejna umowa na zasadach takich samych jak poprzednio obowiązująca Subskrypcja, o ile Klient nie anuluje Subskrypcji w zakładce „Moje konto”. W razie zmiany Regulaminu kolejna umowa jest zawierana zgodnie z treścią aktualnego Regulaminu. Sprzedawca udostępnia informację o tym, czy Subskrypcja ma charakter autoodnawialny, w opisie Subskrypcji na Stronie.
- W przypadku autoodnawialnej Subskrypcji Kupujący może samodzielnie zrezygnować z automatycznego odnawiania płatności Subskrypcji. Jeśli zrezygnuje z Subskrypcji przed końcem cyklu płatności (obowiązywania umowy), jego odwołanie zostanie uwzględnione natychmiast i nie będzie pobierana opłata za kolejny okres rozliczeniowy (nie zostanie zawarta umowa).
- Z chwilą zalogowania się do konta na Stronie po zakupie Subskrypcji lub z chwilą uzyskania dostępu do zamówionej Subskrypcji (w szczególności poprzez przesłanie linku do materiałów) przedmiot umowy uważa się za dostarczony w całości w zakresie treści i materiałów dostępnych w tym czasie.
- Szczegółowy regulamin platformy subskrypcyjnej jest dostępny pod adresem: https://kurskorektytekstu.pl/wp-content/uploads/2023/11/kkt-regulamin-platformy-subskrypcyjnej.pdf
§ 5
Składanie zamówienia
- Kupujący może złożyć zamówienie na Stronie jako zarejestrowany klient.
- Zarejestrowanym klientem jest Kupujący, który posiada konto na Stronie. Kupujący może założyć konto w trakcie składania zamówienia.
- Główne cechy każdego produktu, w tym Subskrypcji, oraz ich specyfikacja są określone na stronie produktowej Subskrypcji na Stronie.
- Zamówienia można składać 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.
- W celu złożenia zamówienia Kupujący zobowiązany jest podjąć następujące kroki:
- wybrać produkt lub produkty będące przedmiotem zamówienia, w tym Subskrypcję, poprzez kliknięcie przycisku „Zamów”,
- z widoku listy produktów kliknąć przycisk „Przejdź do kasy”,
- zalogować się do swojego konta na Stronie lub założyć konto – nie dotyczy Kupującego, który zalogował się do swojego konta przez rozpoczęciem składania zamówienia,
- podać adres do wysyłki zamówienia (nie dotyczy produktów elektronicznych) oraz dane do faktury (nie dotyczy produktów darmowych) – jeśli Kupujący wcześniej dodał określone dane do konta, może wybrać te dane bez konieczności ponownego ich uzupełniania albo podać inne dane,
- wybrać metodę dostawy (nie dotyczy produktów elektronicznych) i płatności za zamówienie,
- zapoznać się z Regulaminem i go zaakceptować – Kupujący akceptuje Regulamin tylko, jeśli zapoznał się z jego treścią i rzeczywiście akceptuje jego postanowienia; akceptacja Regulaminu jest dobrowolna, ale niezbędna do złożenia zamówienia,
- kliknąć przycisk „Zamawiam i płacę”.
- Jeśli Kupujący wybrał metodę płatności za zamówienie w postaci płatności za pośrednictwem serwisu PayU, po kliknięciu przycisku „Zamawiam i płacę” Kupujący zostanie przeniesiony na stronę transakcyjną serwisu PayU celem dokonania płatności za zamówienie. Po dokonaniu płatności Kupujący zostanie zwrotnie przekierowany na Stronę z potwierdzeniem złożenia zamówienia. Z tą chwilą umowę sprzedaży produktów objętych zamówieniem uważa się za zawartą między Kupującym a Sprzedawcą.
- Jeśli Kupujący wybrał metodę płatności za zamówienia inną niż płatność za pośrednictwem serwisu PayU, po kliknięciu w przycisk „Zamawiam i płacę” zostanie przeniesiony od razu na stronę z potwierdzeniem złożenia zamówienia. Z tą chwilą umowę sprzedaży produktów objętych zamówieniem uważa się za zawartą między Kupującym a Sprzedawcą.
§ 5
Formy dostawy i metody płatności
- Zamówione produkty elektroniczne są dostępne w Panelu Kursu, do którego dostęp odbywa się w postaci wysyłki danych do logowania za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail podany w formularzu zamówienia.
- Dostawa produktów elektronicznych jest nieodpłatna.
- Kupujący ma do wyboru następujące metody płatności za zamówione produkty i Subskrypcję:
- przelew na rachunek bankowy Sprzedawcy,
- płatność za pośrednictwem serwisu PayU, w tym płatność za pośrednictwem karty płatniczej.
- płatność za pośrednictwem serwisu PayPal.
- Kupujący ma do wyboru płatność w ramach Rat PayU. Najważniejsze informacje wraz z regulaminem Rat PayU dostępne są tutaj.
- Przy Subskrypcji autoodnawialnej, jeżeli cena za Subskrypcję nie zostanie pobrana od Klienta w terminie 7 dni od zakończenia poprzedniej Subskrypcji, a Sprzedawca wykona w tym czasie 5 nieudanych prób pobrania należności, Subskrypcja zostaje anulowana.
- Sprzedawca nie przechowuje w swojej bazie numerów kart płatniczych Klientów.
- Płatność następuje z góry.
- Płatność następuje na zasadach prezentowanych na Stronie. W razie wątpliwości Klient może skontaktować się ze Sprzedawcą, wysyłając wiadomość na adres wskazany w Regulaminie.
§ 6
Realizacja zamówienia
- Po złożeniu przez Kupującego zamówienia zgodnie z procedurą opisaną w § 5 Regulaminu na adres poczty elektronicznej Kupującego zostanie wysłane potwierdzenie zamówienia.
- Sprzedawca przekaże Klientowi dowód zakupu w formie elektronicznej. Klient wyraża zgodę, aby dowód zapłaty, tj. faktura, został sporządzony i przesłany na podany przez niego w trakcie składania zamówienia adres e-mail.
- Jeśli Kupujący wybrał metodę płatności w postaci przelewu na rachunek bankowy Sprzedawcy, zobowiązany jest zapłacić za zamówienie w terminie 3 dni od chwili zawarcia umowy.
- Realizacja zamówienia następuje natychmiastowo po jego złożeniu zgodnie z procedurą opisaną w § 5 Regulaminu. Zamówienie uważa się za zrealizowane z chwilą dostarczenia Kupującemu danych do logowania do Panelu Kursu.
§ 7
Odstąpienie od umowy Konsumenta
- Konsument, który zawarł ze Sprzedawcą umowę na odległość, ma prawo odstąpić od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy.
- Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go w Regulaminie przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.
- Aby odstąpić od umowy, Konsument musi poinformować Sprzedawcę o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia – na przykład w piśmie wysłanym pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną na adres kontakt@kurskorektytekstu.pl. Przykładowy formularz odstąpienia od umowy można pobrać tutaj.
- Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby Konsument wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego Konsumentowi prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
- W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca zwraca Konsumentowi wszystkie otrzymane od Konsumenta płatności, w tym najtańszy dostępny na Stronie koszt dostarczenia produktów (jeśli koszt pokrył Konsument) niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Konsumenta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inne rozwiązanie. W każdym przypadku Konsument nie poniesie żadnych opłat w związku z formą zwrotu płatności.
§ 8
Odpowiedzialność za wady
- Sprzedawca ma obowiązek dostarczyć Kupującemu produkt wolny od wad.
- Sprzedawca jest odpowiedzialny względem Kupującego, jeżeli sprzedany produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia za wady).
- Jeżeli sprzedany produkt ma wadę, Kupujący może:
- żądać wymiany produktu na wolny od wad,
- żądać usunięcia wady,
- złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny,
- złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy.
- Jeśli Kupujący stwierdzi wadę produktu, powinien poinformować o tym Sprzedawcę, określając jednocześnie swoje roszczenie związane ze stwierdzoną wadą lub składając oświadczenie stosownej treści – na przykład w piśmie wysłanym pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną na adres kontakt@kurskorektytekstu.pl. Przykładowy formularz reklamacyjny jest dostępny tutaj.
- Sprzedawca ustosunkuje się do składanej przez Kupującego reklamacji w ciągu 14 dni od dnia doręczenia mu reklamacji na adres korespondencyjny lub adres e-mail, z którego zostało wysłane zgłoszenie reklamacyjne.
- Szczegóły dotyczące rękojmi Sprzedawcy za wady regulują przepisy Kodeksu cywilnego (art. 556–576).
§ 9
Dane osobowe i pliki cookies
- Administratorem danych osobowych Kupującego jest Sprzedawca.
- Sprzedawca przetwarza dane osobowe Kupującego wyłącznie w celu realizacji zamówienia.
- Podanie danych osobowych przez Kupującego jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zamówienia.
- Sprzedawca może przetwarzać dane osobowe Kupującego również w innym celu niż realizacja zamówienia po uprzednim uzyskaniu stosownej zgody Kupującego.
- Sprzedawca gwarantuje poufność wszelkich udostępnionych mu danych osobowych.
- Dane osobowe są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, a ich przetwarzanie odbywa się w zgodzie oraz na warunkach określonych szczegółowo w:
- Ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2013 r. poz. 1422),
- Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2014 r. poz. 1182),
- Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz.U. Nr 100, poz. 1024).
- Kupującemu przysługują prawa określone w aktach prawnych, o których mowa w ust. 3 powyżej, w tym w szczególności do:
- wglądu do swoich danych osobowych,
- żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane.
- Sprzedawca wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka), czyli niewielkie informacje tekstowe, przechowywane na urządzeniu końcowym Kupującego (np. komputerze, tablecie, smartfonie). Cookies mogą być odczytywane przez system teleinformatyczny Sprzedawcy.
- Sprzedawca przechowuje pliki cookies na urządzeniu końcowym Kupującego, a następnie uzyskuje dostęp do informacji w nich zawartych w celach statystycznych, w celach marketingowych (remarketing) oraz w celu zapewnienia prawidłowego działania Strony.
- Sprzedawca niniejszym informuje Kupującego, że istnieje możliwość takiej konfiguracji przeglądarki internetowej, która uniemożliwia przechowywanie plików cookies na urządzeniu końcowym Kupującego. W takiej sytuacji korzystanie ze Strony przez Kupującego może być utrudnione.
- Sprzedawca niniejszym wskazuje, że pliki cookies mogą być przez Kupującego usunięte po ich zapisaniu przez Sprzedawcę, poprzez odpowiednie funkcje przeglądarki internetowej, programy służące w tym celu lub skorzystanie z odpowiednich narzędzi dostępnych w ramach systemu operacyjnego, z którego korzysta Kupujący.
§ 10
Pozasądowe sposoby rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń
- Sprzedawca wyraża zgodę na poddanie ewentualnych sporów wynikłych w związku ze sprzedażą towarów na drodze postępowania mediacyjnego. Szczegóły zostaną określone przez strony konfliktu.
- Konsument ma możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Między innymi Konsument ma możliwość:
- zwrócenia się do stałego polubownego sądu konsumenckiego z wnioskiem o rozstrzygnięcie sporu wynikłego z zawartej umowy sprzedaży,
- zwrócenia się do wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej z wnioskiem o wszczęcie postępowania mediacyjnego w sprawie polubownego zakończenia sporu między Kupującym a Sprzedawcą,
- skorzystania z pomocy powiatowego (miejskiego) rzecznika praw konsumenta lub organizacji społecznej, do której statutowych zadań należy ochrona konsumentów.
- Bardziej szczegółowych informacji na temat pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń Konsument może szukać na stronie internetowej http://www.uokik.gov.pl.
- Konsument może również skorzystać z platformy ODR, która dostępna jest pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr. Platforma służy rozstrzyganiu sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami dążącymi do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
§ 11
- Sprzedawca może udostępnić Kupującym możliwość zamieszczania opinii o Stronie i produktach na niej oferowanych – w ramach Strony lub serwisów zewnętrznych należących do osób trzecich. W takim przypadku do zamieszczania opinii stosuje się postanowienia niniejszego paragrafu.
- Zamieszczenie opinii jest możliwe po skorzystaniu ze Strony, w szczególności po zawarciu umowy, przy czym zamieszczenie opinii jest możliwe w każdym czasie.
- Kupujący powinien formułować opinię w sposób rzetelny, uczciwy i merytoryczny, w miarę możliwości poprawny językowo oraz bez używania wulgaryzmów i innych słów powszechnie uznawanych za obraźliwe.
- Zakazane jest zamieszczanie opinii:
- bez uprzedniego skorzystania z produktów na Stronie;
- na temat produktów, których Kupujący nie nabył lub z których nie korzystał;
- wypełniających znamiona czynu nieuczciwej konkurencji w rozumieniu art. 3 ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji;
- naruszających dobra osobiste Sprzedawcy lub osoby trzeciej;
- przez opłaconych użytkowników, w celu sztucznego podwyższenia lub obniżenia oceny produktu.
- Sprzedawca może w każdej chwili dokonywać weryfikacji, czy zamieszczone opinie są zgodne z Regulaminem, a w szczególności czy pochodzą od Kupujących, którzy rzeczywiście nabyli produkt. Oprócz tego w przypadku jakichkolwiek wątpliwości Kupujący może zgłosić Sprzedawcy opinię do weryfikacji. Po otrzymaniu zgłoszenia od Kupującego Sprzedawca podejmie działania odpowiednie do posiadanych możliwości, które będą miały na celu weryfikację zamieszczonej opinii.
- W przypadku zamieszczenia opinii niespełniającej wymagań przewidzianych w Regulaminie Sprzedawca może odmówić publikacji opinii lub ją usunąć.
- Sprzedawca może zamieszczać wszystkie lub wybrane opinie w celach marketingowych, w szczególności na stronie głównej Strony lub w przeznaczonej do tego zakładce Strony. Sprzedawca ma prawo zamieszczać wyłącznie pozytywne opinie, z pominięciem opinii negatywnych.
§ 12
Postanowienia końcowe
- Regulamin jest integralną częścią zawieranej między Kupującym a Sprzedawcą umowy sprzedaży.
- Regulamin wchodzi w życie z dniem publikacji na Stronie.
- Sprzedawca zastrzega sobie możliwość zmian w Regulaminie. Do umów zawartych przed zmianą Regulaminu stosuje się wersję Regulaminu obowiązującą w dacie zawarcia umowy.